Antrus metus iš eilės globos centras "Židinys" vykdo bendradarbiavimo veiklą su labdaros fondu "Vienybė". "Išsipildymo akcijos 2014", lėšų paskirstymo komisija SGC "Židinys" skyrė 365 eurų sumą. Šią sumą paskyrėme įsigyti naujiems dviračiams, automobiliniai vaikiškai kėdutei ir garso kolonėlėms.

Išspildymo akcija 2014

2013 m. gegužės mėnesį užpildėme anketą dėl labdaros gavimo, kuri skirta vaikams, moterims ir pagyvenusiems asmenims remti. Ją gavome iš Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės, bendradarbiaujant su Vilniaus tarptautine moterų asociacija. Užpildę anketą pagal visus reikalavimus ir nusiuntę ją, mėnesio bėgyje sulaukėme svečių iš labdaros komiteto, kurie remdamiesi nustatytais atrankos kriterijais rekomendavo mūsų globos centrą „Židinys“ organizaciniam komitetui kaip potencialius paramos gavėjus. 2013 m. gruodžio mėnesį gavome pakvietimą iš Vilniaus tarptautinės moterų asociacijos į labdaros teikimo ceremoniją, kurioje gavome 35 000 lt paramą.

bendrararbiavimas 2013 1 bendrararbiavimas 2013 2

bendrararbiavimas 2013 3

35 000 Lt. paramą globos centras „Židinys“ skirs vaikų kambarių apstatymui. Gyventojai galės džiaugti naujais mokykliniais stalais, kėdėmis, drabužių spintomis, komodomis, stalinėmis lempomis. Kambarius puoš naujos užuolaidos, kiliminė danga. Įsigysime naują skalbimo mašiną, o laisvalaikio kambariuose turėsime naujus sėdmaišius ir knygų spintą. 

Pasidžiaukime kartu...

parama1

parama2

parama3

parama4

parma5

parama6

parama7

parama8

parama9


Bendradarbiavimas tarp įstaigų tai didelis žingsnis į priekį stiprinant žmoniškąją bazę ir gerąją darbo patirtį. Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos  centras „Židinys“ stengiasi palaikyti ryšius su visais norinčiais kalbėtis, pamatyti, padėti. Glaudus bendradarbiavimas yra ypač svarbus norint sukurti ilgalaikius santykius pagrįstus pasitikėjimu ir grįžtamuoju ryšiu.

bendradarbiavimas1

Seirijų, 7-8 klasių gimnazistų lankančių neformalaus ugdymo būrelį apsilankymas globos centre.


bendradarbiavimas2

bendradarbiavimas3

Rugsėjo 5- oji Tarptautinė labdaros diena. Ją pernai paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja. Ši
diena skirta Motinos Teresės metinėms atminti ir ja siekiama skatinti su labdara susijusias iniciatyvas. Šią dieną globos centro „Židinys“ gyventojai paskyrė susitikimui su kitomis socialiai pažeidžiamomis grupėmis ir šia gražia proga pakvietė į renginį grupę 16Hz, kuri mielai prisidėjo prie labdaringos veiklos.

Lazdijų rajono savivaldybės
socialinės globos centras „Židinys“
Biudžetinė įstaiga.

Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre, 
kodas 1906 32634

Kapčiamiestis, Veisiejų g. 6,
LT-67313, Tel. 8-318 43245,
8-318 50706, El.p. zidinis@zebra.lt

© 2014